Nekilnojamojo turto projektų valdymas
+370 688 56660
info@minera.lt
Rekomenduokite:

Minera | Nekilnojamojo turto projektų valdymasMinera | Nekilnojamojo turto projektų valdymas

Parduodami objektai / Alkos apartamentai, Palanga /

Alkos apartamentai, Palanga

Alkos apartamentai – tai antrieji jūsų namai didžiausiame Lietuvos kurorte, Palangoje. Miestas, vasarą virstantis kultūros bei pramogų oaze, atvėsus orams apsigaubia tyla ir ramybe, padedančia atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių. Kadangi šie apartamentai statomi centrinėje (senojoje) Palangos dalyje, dažniausiai lankomos vietos, tokios kaip J. Basanavičiaus gatvė, naujoji koncertų salė ar Birutės parkas yra netoliese, o Palangos tiltą pasieksite vos per kelias minutes.

G. Natkevičiaus ir partnerių projektuoti apartamentai statomi naudojant pažangiausias statybines technologijas bei remiantis architektų sukaupta ilgamete patirtimi, tad jie pasižymi modernumu ir rafinuotumu. Pastate su ypatingu kruopštumu bei atsidavimu įrengti 81 apartamentai, o gyventojų patogumu taip pat rūpinsis nuolatinis budėtojas, pasirengęs visuomet padėti.

Mes siekiame sukurti jaukius ir patogius namus, į kuriuos visuomet norėtųsi sugrįžti. Alkos apartamentai skirti žmonėms norintiems lengviau atsikvėpti, mėgautis miesto centre esančio būsto privalumais, bet tuo pačiu ir išsaugoti savo privatumą.
Detalesnę informaciją apie poilsio patalpų išplanavimus, jų apdailą rasite tinklapyje http://alkosapartamentai.lt/ 


Žemėlapis